Strzelanie do bąbelków – TOP 7

Strzelanie do bąbelków to typ gry zręcznościowej, potocznie zwanej bubble shooter. Ta prosta gra umili twój wolny czas. Przedstawiamy najlepsze gry bąbelki za darmo.

Omawiane gry w tym artykule:

  • Bubble Gems
  • Bubble Shooter Candies
  • Soccer Bubbles
  • Bubble shooter Hamsters
  • Orange Bubbles
  • Sea Bubble Shooter
  • Smarty Bubbles X-MAS Edition

Zobacz również: Najlepsze gry owoce – TOP 7

Zasady gry – krótkie wyjaśnienie

Rozgrywka toczy się na prostokątnej planszy. Głównym i jedynym zadaniem gracza jest celowanie i strzelanie do bąbelków, za które otrzymuje punkty, oczywiście, jeżeli trafi w trzy kulki tego typu. Zazwyczaj jest to odpowiedni kolor lub kształt. Trafienie większej ilość niż trzy, sprawi, że będziemy mieć wyższy wynik.

Bubble Gems – strzelanie do bąbelków

Pomóż słodkiemu jednorożcowi Una, zebrać wszystkie klejnoty. Twoim zadaniem jest oczywiście trafienie w trzy kulki tego samego koloru. Zniszcz wszystkie bąbelki, zbierz klejnoty i w związku z tym, zbierz jak najwięcej punktów. Im więcej kulek, tym większy bonus do wyniku. Nie pozwól dotrzeć im do czerwonej linii, ponieważ skutkuje to przegraną. Ile klejnotów zbierzesz i jaki wynik jesteś w stanie uzyskać?

Bubble Shooter Candies – gry bąbelki za darmo

Jest to klasyczna bubble shooter, w której zadaniem gracza jest wyeliminowanie wszystkich bąbelków z planszy . W grze umieszone jest 36 poziomów trudności. Każdy poziom, zawiera inne wyzwanie. Bąbelki zostaną wyeliminowane, gdy wystrzelony przez ciebie bąbel połączy się z grupą trzech lub więcej bąbli tego samego typu. Ukończenie poziomu w dozwolonym czasie, sprawia, że uzyskasz lepszy wynik.

Soccer Bubbles – strzelanie do bąbelków

Soccer Bubbles to bubble shooter, dzięki któremu poczujesz klimat mistrzostw świata, w piłce nożnej. Celem gry jest połączenie co najmniej trzech takich samych piłek, aby następnie, usunąć je z pola. Świetnie sprawdzi się jako gra dla fanów piłki nożnej.

Bubble shooter Hamsters

To gra w której elementem dodatkowym są słodkie chomiki. Bubble shooter Hamsters to idealny wybór dla wielbicieli małych gryzoni. Strzelaj do kulek na ekranie, a otrzymasz punkty, dzięki którym będziesz mógł odblokować nowe, urocze chomiczki.

Orange Bubbles

W kategorii gry bąbelki za darmo, nie mogło zabraknąć Orange Bubbles. Jest to gra, w której nasz wynik ustalamy strzelając do takich samych pomarańczy. Ile owoców jesteś w stanie zebrać?

Sea Bubble Shooter – gry bąbelki za darmo

Tytuł ten wyróżnia się miejscem w którym toczy się rozgrywka, ponieważ jest to Ocean! Znajdziesz tu cudowne rozgwiazdy, egzotyczne ryby oraz inne zapierające dech w piersiach koralowce. Jaki wynik uzyskasz w pięknym bezkresie oceanu?

Smarty Bubbles X-MAS Edition

Ho ho ho! Jest mroźna zima za oknem. Ostatnim w zestawieniu jest shooter w wersji świątecznej. Dzięki niej zagrasz w swoją ulubioną grę, w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Udziel pomocy Świętemu Mikołajowi, tak aby trafił we wszystkie cele.

Strzelanie do bąbelków – podsumowanie

Oto najlepsze gry bąbelki za darmo. Zasady tego typu gier są proste i zrozumiałe dla młodych, jak i starszych graczy. Wszystkie z nich można zagrać na ogólnodostępnych stronach internetowych o tematyce grania. Pamiętaj, najwyższy wynik zwycięża!

Zobacz również: Polecane gry kucharskie – TOP 7

Redakcja victorygames.com.pl