Najlepsze gry farma online – TOP 5

Lubisz świeże, wiejskie powietrze? Wciel się w farmera który zajmuje się swoim gospodarstwem. Oto najlepsze gry farma online.

Omawiane gry w tym artykule:

  • Wolni farmerzy – gry farma online
  • Farmerama
  • Zielone imperium – gry farma online
  • Big Farm – gra online farma
  • Farming Simulator

Zobacz również: Najlepsze gry owoce – TOP 7

Wolni farmerzy – gry farma online

Wolni farmerzy to gra ekonomiczna, w której gracz wciela się w farmera uprawiającego ziemię i hodującego zwierzęta. Umożliwia uprawę ponad 30 rodzajów roślin, hodowlę krów, kur, owiec, pszczół, a nawet ryb. Głównym zadaniem na początku jest oczywiście sadzenie, pielęgnacja oraz zbieranie plonów. W grze dostępny jest system ulepszania wcześniej wybudowanych budynków, a w związku z tym, zwiększysz swoją produkcję jajek, mleka czy miodu.

Odpowiednie reprezentowanie El Farmado poprzez prowadzenie własnej farmy, umożliwi dołączenie do klubu farmera. Zostań wolnym farmerem i pokaż kto jest najlepszy! 

Farmerama

To bardzo popularna farmerska gra online, dostępna w przeglądarce internetowej. Do obowiązków gracza należy zarządzanie całą farmą. Od wyboru miejsca pod uprawę, przez zbieranie plonów, karmienie zwierząt, obsadzenie pola, aż do wyrzucania gnoju z chlewu kończąc. Za powyższe wykonanie czynności, gracz otrzymuje punkty doświadczenia, które umożliwiają awans na wyższe poziomy gry. Im większy level, tym większy dostęp do nowych rodzajów roślin i zwierząt hodowlanych. Oprócz tego, dostępne są też funkcje, takie jak wysyłanie prezentów, tworzenie sąsiedztw ze znajomymi, a nawet zawieranie małżeństw.

Zielone imperium – gry farma online

To gra online farma, w której wszystko odbywa się w mikrokosmosie ogrodu. Zlecając pracę  krasnalom ogrodowym, stworzysz swój własny rajski ogród. Siej, sadź, zbieraj plony i handluj z innymi graczami. Odwiedź miasta Zieloną Dolinę i Działkowo, by wymieniać się towarami z pozostałymi ogrodnikami. Realizuj zamówienia klientów, oczywiście zgodnie z ich wymaganiami. Bądź dobrym sąsiadem, w przeciwnym razie jakiś życzliwy działkowicz pewnego dnia wpuści do twojego ogródka kreta!

Big Farm – gra online farma

Big Farm to przeglądarkowa gra, która pozwala wcielić się w rolę młodego farmera, który odziedziczył po swoim wujku niewielkie gospodarstwo. Zarządzanie gospodarstwem nie jest prostym zadaniem, ponieważ należy zadbać o zwierzęta, uprawy oraz budynki. Wymaga to pracowitości oraz żyłki handlarza. Podstawowym zadaniem gracza jest sianie, uprawianie, podlewanie, oraz zbieranie warzyw i owoców. Do tego dochodzi hodowla zwierząt. Dostępnych jest 45 ulepszeń budynków, ponad 90 różnego rodzaju produktów oraz 100 elementów dekoracyjnych. Rozbudowany symulator farmy, pozwala na nawiązywanie kontaktów z sąsiadującymi gospodarzami, co skutkuje budowaniem dużej społeczności graczy.

Farming Simulator

Na zakończenie wisienka na torcie, czyli najbardziej rozbudowany symulator farmerski, jaki kiedykolwiek powstał. Pozwala na prowadzenie gospodarstwa rolnego, w tym jazdę prawdziwymi pojazdami rolniczymi. Dostępny jest tryb jednoosobowy, oraz gra online. Niezwykłą złożoność gra zawdzięcza licznym modyfikacjom ze strony społeczności, oraz oficjalnym rozszerzeniom, znanym pod nazwą “DLC”. Najnowszą odsłoną jest wersja Farming Simulator z 2022 roku.

Zobacz również: Polecane gry kucharskie – TOP 7

Redakcja victorygames.com.pl