Fajne gry przeglądarkowe za darmo multiplayer

Gry MMORPG to rodzaj gier fabularnych na komputer, w które może jednocześnie zagrać duża liczba osób. Spotykają się oni w wirtualnym świecie, wcielają się w postacie i podążają ścieżką fabularną zgodnie z zasadami gry. Moda na tego rodzaju spędzanie czasu, w Polsce figuruje już od dawna. W szczególności to młodzież pokochała spotkania z nowymi przyjaciółmi online, gdzie za tło robią wirtualne ciekawe lokacje.

Fajne gry przeglądarkowe multiplayer

Jedną z najpopularniejszych gier z gatunku MMORPG jest Sword Masters. Gra oferuje estetyczną grafikę inspirowaną anime, polską wersję językową, ciekawą linię fabularną oraz rozbudowany rozwój postaci. Gra jest w pełni darmowa, ale nie wpływa to negatywnie na jej jakość. Sama rozgrywka skupia się na wcieleniu się w dwie postacie, które razem wykonują dane zadania. Na gracza czeka pełen wachlarz walk oraz zwrotów fabularnych, które pozwalają zżyć się z historią oraz bohaterami. Głównym jednak atutem Sword Masters jest rozbudowana społeczność graczy. Dzielą się oni wskazówkami oraz radami, a przy tym tworzą ciekawe grupki znajomych, budując nowe relacje.

Kolejnym tytułem jest League of Angels III. Ze względu na świeżość, to trzecia odsłona popularnej serii MMORPG, cieszy się największym zainteresowaniem. Gra ma już stworzoną trwałą społeczność fanów, która od lat cieszy się rozbudowaną mechaniką gry oraz ładną grafiką. Rozgrywka polega na rozwijaniu umiejętności swojej postaci, ekwipunku oraz zdobywaniu sojuszników. Gracz ma możliwość wprowadzić swojego bohatera w tematyczny i rozbudowany świat, by poprowadzić jego losami w sobie znanym stylu. League of Angels chociaż jest darmową platformą, oferuje również mikro-opłaty, które są dobrowolne.

Pionierem w tej tematyce gier jest niezastąpiony Lineage II. Powstała ona już w 2003, ale do tego czasu jest wspierana przez twórców, co oznacza, że wraz z rozwojem technologii, sama gra została ulepszona. Od grafiki po rozgrywkę. Gra opiera się na rozgrywce w świecie fantasy, który został podzielony na trzy krainy. Gracz ma okazję wcielić się w sześć grywalnych ras, które wyróżniają się między sobą oryginalnym designem, rozwojem postaci oraz klasami. Na graczy czeka rozbudowana fabuła oraz zróżnicowany świat Lineage II. Głównym plusem gry jest fakt, że przeciwności fabularne można pokonywać wspólnie z resztą graczy, co pomaga tworzyć nowe ciekawe relacje.

Gdzie znaleźć gry multiplayer?

Gry MMOPRG łatwo można znaleźć na różnego rodzaju stronach internetowych. Wystarczy wpisać interesującą nas frazę i włączyć grę, która zapewni rozrywkę na długie godziny. Wszystkie wyżej wymienione gry są darmowe i pozwalają doświadczyć wspaniałych emocji.

Zobacz również: Najlepsze gry farma online – TOP 5

Redakcja victorygames.com.pl