Jaka gra zoo najlepsza? – TOP 5

Czy lubisz zwierzęta? Online zoo sprawi, że poczujesz się jak na prawdziwym safari. Jaka gra zoo to najlepszy wybór dla ciebie?

Omawiane gry w tym artykule:

  • My Free Zoo
  • Zoo Tycoon – gra zoo
  • Zoo Empire – gra zoo
  • Zoo 2: Animal Park
  • Planet Zoo

Zobacz również: Strzelanie do bąbelków – TOP 7

My Free Zoo

To darmowa gra przeglądarkowa. Umożliwia zbudowanie własnego zoologicznego imperium. Zatroszcz się o samopoczucie swoich zwierzaków i oczywiście odwiedzających zoo gości. Zbuduj stoiska z przekąskami i sklepy z pamiątkami a także upiększaj swoje zoo za pomocą dekoracji. Hoduj dzikie zwierzęta i zostań najlepszym dyrektorem zoo, jakiego tylko na oczy widzieli! Buduj wybiegi za pomocą elementów wyposażenia, takich jak: korytka z jedzeniem, bajorka, wodopoje, place zabaw i domki. Nie zapomnij o karmieniu i pielęgnacji zwierzaków, aby utrzymać ich wysoki poziom zadowolenia. Szczęśliwe zwierzęta przyciągają o wiele więcej gości, a w związku z tym, zarobisz więcej. Załóż darmowe konto już dziś, ponieważ to tylko kilka kliknięć!

gra zoo

Zoo Tycoon – gra zoo

Jest to symulacja ekonomiczna ogrodu zoologicznego. Gracz wciela się we właściciela obiektu. Celem gry jest stworzenie najlepszego i najbardziej dochodowego zoo, poprzez zatrudnianie pracowników, zarządzanie finansami, inwestowanie i utrzymanie budynków. Zaprojektuj alejki i punkty widokowe. Hoduj zwierzęta oraz zaopiekuj się nimi i zapewnij odpowiednie warunki życia. Gracz dysponuje wieloma rodzajami materiałów budowlanych, legowisk i obiektów. W grze znajdziemy ponad 40 gatunków zwierząt. Zaletą jest intuicyjny i łatwy interfejs użytkownika. 

Zoo Empire – gra zoo

Zoo Empire to kolejna strategia ekonomiczna, ponieważ umożliwia graczowi stworzenie swojego własnego zoo. Głównym zadaniem jest opieka nad zwierzętami, karmienie oraz oczywiście dbanie o zdrowie. Ulepsz swoje zoo poprzez zbudowanie punktów z jedzeniem, piciem oraz pamiątkami. Uatrakcyjnij poprzez sprowadzanie nowych egzotycznych gatunków. Wraz z rozwojem ogrodu, uzyskasz dostęp do nowych zwierząt. Tytuł oferuje tryb kariery oraz dowolny. Produkcja zawiera ponad 40 rodzajów zwierząt oraz 200 rodzajów budynków i przedmiotów. 

Zoo 2: Animal Park

Kolejnym w zestawieniu online zoo jest Zoo 2: Animal Park. To cudowna gra dostępna na przeglądarce oraz jako aplikacja dla urządzeń mobilnych. Poczuj fantastyczny scenariusz gry z uroczymi zwierzątkami, porywającą historią i oczywiście zabawnymi zadaniami. Zbuduj wybiegi, zadbaj o czystość, zdobywaj nowe dzikie gatunki zwierząt. Hoduj oraz opiekuj się nimi. Liczne dekoracje upiększą twój ogród. Odkryj niezwykłe możliwości projektowania i kształtowania zoo. Stwórz swoje wymarzone online zoo!

Planet Zoo

Ostatnim w zestawieniu jest Planet Zoo, czyli rozbudowana gra zoo typu sandbox, utrzymana w klimacie ogrodu zoologicznego. Umożliwia tworzenie niezwykłych krajobrazów i unikalnych siedlisk. Puść wodze fantazji, kopiąc jeziora i rzeki, wznosząc wzgórza i góry, rzeźbiąc ścieżki i jaskinie. Dokonuj znaczących wyborów oraz dbaj o swoje zwierzęta, budując i zarządzając najdzikszym ogrodem zoologicznym na świecie. Zachwyć zwiedzających klientów kultowymi eksponatami, rozwijaj swoje zoo poprzez nowe badania i wypuszczaj nowe pokolenia na wolność. Dołącz do społeczności poprzez dzielenie się kreatywnymi siedliskami i sceneriami. 

Zobacz również: Najlepsze gry owoce – TOP 7

Redakcja victorygames.com.pl