Najlepsze gry komputerowe na 2 osoby

Istnieje wiele gier komputerowych, w których można prowadzić rozgrywkę na 2 osoby. Warto zapoznać się z listą najpopularniejszych pozycji.

Seria FIFA

Wśród najpopularniejszych gier komputerowych, w które można grać na 2 osoby, można wyróżnić serię FIFA. Gra polega na rozgrywaniu meczu piłki nożnej, czyli branie udziału w sporcie, który jest tak uwielbiany przez wiele osób na całym świecie. Granie w serię FIFA szczególnie sprawdzą się podczas imprez oraz spotkań ze znajomymi. Świat w grze jest dość rozbudowany, dlatego z całą pewnością nikt się nie będzie nudził podczas rozgrywki.

Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist

Kolejną grą, która może być rozgrywana na dwóch graczy, jest Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist. Fabuła gry opiera się na przygodach agenta Toma Fishera. Szósta wersja gry miała premierę w roku 2013 i jest w niej dostępny dość rozbudowany tryb współpracy na dwóch graczy. Możliwe jest w nim realizowanie różnych misji, a ogólna specyfika gry w bezpośredni sposób odnosi się do niebezpiecznych przygód realizowanych przez bohatera.

Super Mario 3D World

Popularna gra na 2 osoby to także Super Mario 3D World. W grze istnieje możliwość jednoczesnej zabawy dla więcej niż jednej osoby. Maksymalny limit wynosi cztery osoby, a więc zabawa podczas gry na pewno będzie wesoła. Gracze skupiają się na wspólnej grze oraz realizowaniu poszczególnych misji w aż czterech krainach i czterech światach dodatkowych. Super Mario 3D World to doskonała forma rozrywki dla graczy, niezależnie od osiągniętego przez nich wieku.

Super Smash Bros. Ultimate

Wśród gier uwzględniających większą ilość graczy niż jeden można również wymienić Super Smash Bros. Ultimate. Fabuła gry skupia się na prowadzeniu pojedynków, które są nieco chaotyczne, ale jednak widowiskowe. Na arenach o różnej specyfice może konkurować ze sobą aż ośmiu graczy jednocześnie, co sprawia, że będzie to doskonała forma rozrywki dla wielu osób. Oprócz tego w grze można znaleźć bardzo rozbudowaną grafikę, która z całą pewnością przypadnie do gustu graczom.

Seria Worms

Wymieniając najpopularniejsze gry na 2 osoby nie można zapomnieć o serii Worms. Jest to jedna z najbardziej kultowych gier strategicznych, jakie kiedykolwiek zostały stworzone. Gra będzie idealną formą rozrywki dla wielu graczy, ponieważ można w niej znaleźć wiele różnych trybów gry, a także szereg dodatków. Dodatkowo gra ma dość niskie wymagania sprzętowe, co sprawia, że istnieje możliwość rozgrywania gry nawet na nieco starszych urządzeniach.

Redakcja victorygames.com.pl