Najlepsze darmowe gry dla dziewczynek

Darmowe gry dla dziewczynek, które są aktualnie dostępne, obejmują bardzo wiele zakresów tematycznych. Warto zapoznać się z najciekawszymi propozycjami.

Crayola Washimals

Wśród najlepszych darmowych gier dla dziewczynek można między innymi wyróżnić aplikację Crayola Washimals. Jest to gra dla wszystkich dziewczynek, które czują się prawdziwymi artystkami oraz uwielbiają malować. W aplikacji koloruje się słodkie zwierzaki, a wszystkie działania odbywają się w 3D. Dzięki temu możliwe jest efektywne kolorowanie oraz możliwość podziwiania swoich fantastycznych efektów.

Toca Hair Salon

Darmowe gry dla dziewczynek obejmują także taką aplikację jak Toca Hair Salon. Jest ona przeznaczona dla wszystkich miłośniczek mody oraz komponowania wielobarwnych stylizacji. Gra doskonale sprawdzi się wśród dzieci powyżej szóstego roku życia. Można w niej stylizować fryzury, tworzyć makijaże, a także dopasowywać kompozycje o niepowtarzalnym charakterze. Gra na pewno przypadnie do gustu każdej małej dziewczynce, ponieważ można rozwinąć w niej swoje zdolności artystyczne.

Rhythm Patrol

Kolejną aplikacją przeznaczoną dla dziewczynek jest gra Rhythm Patrol, która najlepiej sprawdzi się wśród dzieci od piątego do dwunastego roku życia. W grze można tworzyć swój zespół muzyczny, między innymi poprzez dobieranie odpowiednich strojów na występy, a także wybieranie innych istotnych elementów. Dzięki temu w aplikacji możliwe jest tworzenie swoich własnych występów scenicznych poprzez próbowanie różnych stylów. Gra zapewni każdej dziewczynce ciekawą zabawę przy atrakcyjnej wizualnie grafice.

Pango Hide&Sekk: Fairy Tales

Wśród dzieci bardzo dobrym rozwiązaniem będzie także wybór gier logicznych o różnej specyfice. Dlatego warto wypróbować taką aplikację jak Pango Hide&Sekk: Fairy Tales, w której możliwe jest wyszukiwanie oraz znajdowanie ukrytych obiektów. Gra dostępna jest w angielskiej wersji językowej, jednak to w żaden sposób nie utrudnia rozgrywki. Dzięki aplikacji dziewczynki mają możliwość ćwiczenia swojej spostrzegawczości na różnych planszach, co sprawia, że gra tak szybko się nie znudzi.

Pizza maker cooking games

Pizza maker cooking games to kolejna propozycja gry dla dziewczynek w różnym wieku, jednak najlepiej sprawdzi się od szóstego roku wzwyż. Gra jest symulatorem robienia pizzy. Podczas rozgrywki przygotowuje się własną pizzę, a następnie ją piecze. Cały proces obejmuje między innymi dopasowanie odpowiednich składników, a następnie ich umieszczenie na pizzy. Jest to bez wątpienia fantastyczna rozrywka dla całej rodziny.

Redakcja victorygames.com.pl