Najlepsze darmowe gry logiczne

W obecnych czasach gry logiczne cieszą się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników w różnym wieku. Warto zapoznać się z najczęściej wybieranymi aplikacjami.

SortPuz: Water Sort Puzzle

Wśród najlepszych gier logicznych można wyróżnić taką aplikację jak SortPuz: Water Sort Puzzle. Jest to gra, w której można znaleźć niekończące się łamigłówki, które polegają na sortowaniu fiolek z wodą z różnych kolorach. Poprzez układanie puzzli możliwe jest ćwiczenie swojego mózgu. Gra logiczna z sortowaniem wody idealnie sprawdzi się wśród dorosłych oraz starszych dzieci. Jej grafika jest bardzo kolorowa oraz przyjemna dla oczu.

Words Of Wonders: Połącz Słowa

Kolejną polecaną grą logiczną bez wątpienia jest Words Of Wonders: Połącz Słowa. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej, co sprawia, że mogą korzystać z niej dorośli oraz dzieci, które umieją już dobrze czytać. W grze łączy się ze sobą poszczególne litery, aby tworzyć słowa oraz umieszczać je w krzyżówkach. Jest to gra logiczna, dzięki której można w sprawny oraz szybki sposób wzbogacić swoje słownictwo.

Wood Block Puzzle

Gry darmowe logiczne obejmują także taką aplikację jak Wood Block Puzzle, w której można znaleźć bardzo przyjemne dla oka grafiki. Gra utrzymana jest w stonowanych barwach, co sprawia, że nie męczy wzroku. Jest to zestaw bardzo prostych, ale także niezwykle wciągających układanek z drewna, które występują w wersji klasycznej. Podczas grania dopasowuje się do siebie poszczególne elementy, tak aby nie było żadnych przerw. Gra swoim charakterem przypomina układanie tradycyjnych puzzli.

Easy Game: łamigłówki logiczne

Podczas szukania ciekawych gier logicznych warto zastanowić się nad rozgrywką w Easy Game: łamigłówki logiczne. W tej grze można przede wszystkim znaleźć gry logiczne oraz zagadki o dość wysokim poziomie trudności. Idealnie sprawdzą się w przypadku osób dorosłych oraz nastolatków. Dzięki skorzystaniu z aplikacji możliwe jest trenowanie swojego umysłu oraz ćwiczenie logiki. Jest to także doskonały sposób na sprawdzenie możliwości funkcjonowania swojego mózgu, dlatego warto z niego skorzystać.

Escape room – łamigłówki

Wśród najlepszych, darmowych gier logicznych można także polecić Escape room – łamigłówki. Jest to gra przypominająca zabawę w tradycyjnym escape roomie, w którym rozwiązuje się różnego rodzaju zadania oraz zagadki. Podczas gry można przejść aż przez sto różnych pokoi, w których na gracza czekają rozmaite gry logiczne oraz zagadki. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej, co z całą pewnością ułatwi korzystanie z niej.

Zobacz również: Polecane gry kucharskie – TOP 7

Redakcja victorygames.com.pl